Stilingas, medinis, apvalus, tamsaus riešutmedžio spalvos. Puikiai tinka svetainėje, miegamajame arba biure.
Žurnalinis staliukas Cali-D
99 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
Stilingas, medinis, apvalus, tamsaus riešutmedžio spalvos. Puikiai tinka svetainėje, miegamajame arba biure.
| Aukštis | 550 mm |
|---|---|
| Plotis | 600 mm |
| Spalva | Tamsus riešutas |
| Ilgis | 600 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 9 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Azija |
| Medžiagos | MDF, Medis |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.





















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.