| Aukštis | 850 mm |
|---|---|
| Gylis | 610 mm |
| Plotis | 580 mm |
| Spalva | Pilka |
| Medžiagos | Metalas/Gobelenas |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 500 mm |
| Kilmė | Azija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 13 d.d. |
Kėdė K343
82 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 850 mm |
|---|---|
| Gylis | 610 mm |
| Plotis | 580 mm |
| Spalva | Pilka |
| Medžiagos | Metalas/Gobelenas |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 500 mm |
| Kilmė | Azija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 13 d.d. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.










Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.