Šio gamintojo baldai itin tvirti ir stabilūs, nes naudoja tik 18 mm baldinę plokštę.
Sekcija Milo
1 005 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
Šio gamintojo baldai itin tvirti ir stabilūs, nes naudoja tik 18 mm baldinę plokštę.
| Aukštis | 2070 mm |
|---|---|
| Gylis | 530 mm |
| Plotis | 2800 mm |
| Medžiagos | LMDP |
| Garantija | 2 metai |
| Plokštės storis | 18 mm |
| Svoris | 272 kg |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 10 d.d. |
| Top prekė | Y |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.





















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.