Šio gamintojo baldai itin tvirti ir stabilūs, nes naudoja tik 18 mm baldinę plokštę.
Sekcija Pluton
730 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
Šio gamintojo baldai itin tvirti ir stabilūs, nes naudoja tik 18 mm baldinę plokštę.
| Aukštis | 1900 mm |
|---|---|
| Gylis | 420 mm |
| Plotis | 2400 mm |
| Medžiagos | LMDP |
| Garantija | 2 metai |
| Plokštės storis | 18 mm |
| Svoris | 220 kg |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 10 d.d. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.