| Aukštis | 750 mm |
|---|---|
| Plotis | 800 mm |
| Spalva | Ąžuolas |
| Ilgis | 1200 mm |
| Medžiagos | Medis/Stiklas |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Azija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 25 d.d |
Stalas Oslo
202 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 750 mm |
|---|---|
| Plotis | 800 mm |
| Spalva | Ąžuolas |
| Ilgis | 1200 mm |
| Medžiagos | Medis/Stiklas |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Azija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 25 d.d |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.










Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.