| Aukštis | 740 mm |
|---|---|
| Plotis | 1000 mm |
| Spalva | Juoda pilka |
| Ilgis | 1000 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 20 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Kilmė | Azija |
| Prailginimas | Nėra |
| Stalviršis | MDF |
| Medžiagos | Metalas |
Stalas Balrog apvalus
150 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 740 mm |
|---|---|
| Plotis | 1000 mm |
| Spalva | Juoda pilka |
| Ilgis | 1000 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Svoris | 20 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Kilmė | Azija |
| Prailginimas | Nėra |
| Stalviršis | MDF |
| Medžiagos | Metalas |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.


















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.