| Aukštis | 1420 mm |
|---|---|
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 1000 mm |
| Spalva | Riešutas |
| Medžiagos | LMDP / PVC / LED |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Europa |
| Vidutinis pristatymo terminas | 7 d.d. |
Vitrina Tes TS03
360 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 1420 mm |
|---|---|
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 1000 mm |
| Spalva | Riešutas |
| Medžiagos | LMDP / PVC / LED |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Europa |
| Vidutinis pristatymo terminas | 7 d.d. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.













Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.