| Aukštis | 780 mm |
|---|---|
| Gylis | 720 mm |
| Plotis | 910 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 440 mm |
| Svoris | 16 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Kojelės | Metalinės |
| Medžiagos | Velvetas |
Fotelis Brasil
258 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 780 mm |
|---|---|
| Gylis | 720 mm |
| Plotis | 910 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 440 mm |
| Svoris | 16 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Lenkija |
| Kojelės | Metalinės |
| Medžiagos | Velvetas |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.