| Aukštis | 960 mm |
|---|---|
| Gylis | 840 mm |
| Plotis | 760 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 360 mm |
| Svoris | 27 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Porankis | Yra |
| Kilmė | Azija |
| Kėdės kojos | Metalas |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Miegojimo funkcija | Nėra |
| Medžiagos | Eko oda |
Fotelis Luxor
563 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 960 mm |
|---|---|
| Gylis | 840 mm |
| Plotis | 760 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 360 mm |
| Svoris | 27 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Porankis | Yra |
| Kilmė | Azija |
| Kėdės kojos | Metalas |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Miegojimo funkcija | Nėra |
| Medžiagos | Eko oda |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.



































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.