| Aukštis | 940 mm |
|---|---|
| Ilgis | 1950 mm |
| Plotis | 980 mm |
| Medžiagos | LMDP / gobelenas |
| Miegojimo plotas | 1400 x 1900 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 450 mm |
| Svoris | 77 kg |
| Kilmė | Europa |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Sėdimosios dalies gylis | 580 mm |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Kojelės | Metalinės |
Sofa lova Daria Lux
412 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 940 mm |
|---|---|
| Ilgis | 1950 mm |
| Plotis | 980 mm |
| Medžiagos | LMDP / gobelenas |
| Miegojimo plotas | 1400 x 1900 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 450 mm |
| Svoris | 77 kg |
| Kilmė | Europa |
| Vidutinis pristatymo terminas | 15 d.d. |
| Sėdimosios dalies gylis | 580 mm |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Kojelės | Metalinės |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.




































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.