| Aukštis | 850 mm |
|---|---|
| Plotis | 930 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Medžiagos | Eko oda / gobelenas |
| Miegojimo plotas | 1450 mm x 2000 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 35 d.d. |
| Spyruoklės | Bonell tipo |
Sofa lova Doris
464 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 850 mm |
|---|---|
| Plotis | 930 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Medžiagos | Eko oda / gobelenas |
| Miegojimo plotas | 1450 mm x 2000 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Kilmė | Lenkija |
| Vidutinis pristatymo terminas | 35 d.d. |
| Spyruoklės | Bonell tipo |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.











Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.