| Aukštis | 880 mm |
|---|---|
| Gylis | 740 mm |
| Plotis | 740 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 450 mm |
| Svoris | 15 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Azija |
| Kojelės | Metalinės |
| Medžiagos | Velvetas |
Fotelis Santi
235 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 880 mm |
|---|---|
| Gylis | 740 mm |
| Plotis | 740 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 450 mm |
| Svoris | 15 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Azija |
| Kojelės | Metalinės |
| Medžiagos | Velvetas |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.



























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.