| Aukštis | 870 mm |
|---|---|
| Gylis | 700 mm |
| Plotis | 730 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 450 mm |
| Svoris | 18 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Azija |
| Kojelės | Medinės |
| Medžiagos | Velvetas |
Fotelis Titan
260 €
Pristatymas visoje Lietuvoje – 20 €. Nemokamas nuo 100 €
Net 365 dienas galite grąžinti prekę ir atgauti pinigus
Galimybė atsiskaityti tik gavus užsakytą prekę
Kiekvienai prekei suteikiama patikima kokybės garantija
| Aukštis | 870 mm |
|---|---|
| Gylis | 700 mm |
| Plotis | 730 mm |
| Garantija | 2 metai |
| Sėdimosios dalies aukštis | 450 mm |
| Svoris | 18 kg |
| Vidutinis pristatymo terminas | 21 d.d. |
| Kilmė | Azija |
| Kojelės | Medinės |
| Medžiagos | Velvetas |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.

























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.